Soft za free od Windows


Bezpłatne programy od… Microsoft

30.07.2010, Autor: Wojciech Cybulski (Nicolass)
Obróbka Grafiki

Microsoft tworzy i udostępnia wiele interesujących, darmowych programów i narzędzi pozwalających m.in. na katalogowanie zdjęć, administrację Windows czy usuwanie wirusów z systemu. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Microsoft kojarzy się nam głównie z komercyjnymi, kosztującymi niemałe pieniądze produktami takimi jak Windows lub Office. Jednak nie każdy wie, że Gigant z Redmond tworzy i udostępnia wiele interesujących, darmowych programów i narzędzi. Sukcesywnie, od samego początku istnienia vortalu, umieszczamy je w naszej bazie programów – poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

czytaj dalej…

Informacje

Jestem absolwentem WSZiA w Zamościu. W latach 1996 -2006 pracowałem dla firmy MABERO PROJEKT-TEL świadczącej usługi w zakresie okablowania strukturalnego i budowy sieci teleinformatycznych. Współpracowałem z firmą NETIA i IT-NET. Obecnie tworzę strony www z wykorzystaniem technologii CMS bazującej na silniku Wordpress i Joomla, odzyskuję dane z każdego nośnika danych, serwisuję komputery, zakładam instalacje logiczne.

Tagged with: ,
Napisane w komputery
Pomiar prędkości łącza

www.netmeter.pl

Archiwum
Yanosik24
Widget Yanosik24.pl

Member of The Internet Defense League

Blog Stats
  • 10,126 hits
%d blogerów lubi to: